Dezynfekcja

Stargard - Szczecin

Usługi dezynfekcji Stargard - Szczecin - okolice

Jako firma sprzątająca wiemy jak ważne jest precyzyjne sprzątanie, które często wymaga również zastosowania dezynfekcji. W ramach naszych usług zapewniamy profesjonalną dezynfekcję obiektów wielkopowierzchniowych, której formę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy pełen zakres metod dezynfekcji, aby zadbać o skuteczne oczyszczenie powierzchni z wirusów, bakterii i im podobnych zanieczyszczeń.

Podstawowym zabiegiem dezynfekcji stosowanym przez ekspertów z naszej firmy sprzątającej w Stargardzie jest dezynfekcja metodą elektrostatyczną. Polega ona na równomiernym pokryciu całej powierzchni specjalistycznym roztworem odkażającym, który pozwala efektywnie dokonać higienizacji przestrzeni. Precyzyjnie przeprowadzony zabieg wykorzystuje właściwości naładowanych cząsteczek, które skutecznie przyciągają zanieczyszczenia pozostawiając perfekcyjnie czystą powierzchnię.

Dezynfekcja, w tym ta dokonywana metodą elektrostatyczną zdaje egzamin w wielu miejscach. Doświadczenie naszych specjalistów sprawia dodatkowo, że metoda ta wykorzystująca naładowany strumień elektrostatyczny, pozwala uzyskać doskonałe efekty także w trudno dostępnych miejscach. Dzięki chmurze naładowanych cząsteczek szybko i skutecznie dezynfekuje powierzchnie, które pozostają czyste i szybko dostępne do użytku. Przy naszych działaniach wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt i środki. Dezynfekcja metodą elektrostatyczną ro doskonałe wsparcie w utrzymaniu higieny w najróżniejszych przestrzeniach obiektów wielkopowierzchniowych.

 
dezynfekcja szczecin stargard

Zastosowanie dezynfekcji

  1. galerie handlowe (ciągi komunikacyjne, toalety, biura administracji)
  2. placówki medyczne (toalety ,gabinety, ciągi komunikacyjne, poczekalnie)
  3. biura (toalety, ciągi komunikacyjne, gabinety, meble)
  4. fabryki(szatnie, toalety, ciągi komunikacyjne, stoły warsztatowe)
  5. transport (siedzenia pasażerów, klamki, uchwyty, kasowniki)
  6. wellness (gabinety zabiegowe, poczekalnie , siedzenia )
  7. edukacja(biurka, meble, zabawki, toalety, ciągi komunikacyjne)
  8. sprzedaż niespożywcza (strefy klienta, towary i półki, kasy, lady, meble, toalety).
Sprzęt na którym działamy, a także środki, posiadają pozytywną rekomendację WHO.

 

 
logodol2.png

Współpraca z nami

Firma oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Nasza firma sprzątająca zaspokoi wszystkie Wasze potrzeby z zakresu sprzątania.

Szybki kontakt

  +48 782 676 955

  +48 785 245 539

Adres do nas

Clean House ML
ul. Usługowa 1A lok. 9, 73-110 Stargard
NIP: 854 209 41 19

Copyright © 2020. Clean House ML. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo