Odśnieżanie

Stargard i okolice

Odśnieżanie terenów zewnętrznych

Zalegający na ulicach, placach i chodnikach śnieg stwarza niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu. Ryzyko wypadku wzrasta, jeżeli pojawia się lód i gołoledź. Każdy właściciel terenów zewnętrznych ma obowiązek utrzymać ten obszar w należytym porządku, usunąć z niego wszystko, co stwarza zagrożenie dla ludzi i pojazdów. Nasza firma dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się wraz z porą roku warunków pogodowych. Zimą świadczymy usługi z zakresu odśnieżania terenów zewnętrznych, ulic i chodników, parkingów, posesji i podwórek. Oferujemy pomoc wykwalifikowanego zespołu posiadającego odpowiednie umiejętności i doświadczenie z zakresu odśnieżania i obsługi wyspecjalizowanych pojazdów. Wszelkie prace dotyczące odśnieżania odbywają się przy pomocy sprzętu marki Arbos , Hydramet i Dexwall.

Bezpieczeństwo otoczenia w okresie zimowym

Zalegający na chodnikach i ulicach śnieg, a także lód niekorzystnie wpływają na bezpieczne poruszanie się ludzi i pojazdów. Utrudniają ruch pieszych i samochodów. Już niewielka warstwa śniegu sprawia, że powierzchnie są śliskie, a także niewidoczne są oznaczenia na drodze. Przestrzeń miejska powinna być przystosowana do natężenia ruchu, a także być przyjazna jej użytkownikom. Zalegający na prywatnych i miejskich terenach śnieg jest wskazaniem do pociągnięcia właściwej osoby do odpowiedzialności karnej.

Niezależnie od tego, jak często i w jak dużym natężeniu użytkowany jest konkretny teren, musi zostać on w okresie zimowym pozbawiony śniegu i lodu. Ponadto trzeba go właściwie przygotować z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

odśnieżanie stargard

Kompleksowe odśnieżanie placów, ulic i chodników w Stargardzie

Oferujemy kompleksowe odśnieżanie wszystkich terenów zewnętrznych. Usuwamy śnieg z ulic i chodników, posesji prywatnych, placów, parkingów i obszarów użytku publicznego. Pozbywamy się gołoledzi, która jest szczególnie niebezpieczna dla uczestników ruchu. Ponadto zajmujemy się wywozem śniegu, aby pozostawić teren czysty i jeszcze bezpieczniejszy. Dodatkowo posypujemy odśnieżone drogi solą i piachem, aby uniknąć śliskich powierzchni.
 
Jesteśmy otwarci na stałą i jednorazową współpracę. Zapewniamy dbałość o tereny zewnętrzne zimą, reagując natychmiast na dynamiczne zmiany pogodowe. Regularnie przeprowadzamy przeglądy naszego sprzętu, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz wykwalifikowany zespół zawsze służy pomocą i wsparciem.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
logodol2.png

Współpraca z nami

Firma oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Nasza firma sprzątająca zaspokoi wszystkie Wasze potrzeby z zakresu sprzątania.

Szybki kontakt

  +48 782 676 955

  +48 785 245 539

Adres do nas

Clean House ML
ul. Usługowa 1A lok. 9, 73-110 Stargard
NIP: 854 209 41 19

Copyright © 2020. Clean House ML. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo